30 mei: Verslag fokkersdag zeven-rassenclub

30 mei: verslag Fokkersdag zeven-rassenclub bij Gerrit & Janneke         

Zaterdag 30 Mei j.l. was er bij onze leden Slendebroek en van Veen een keurmeesters/fokkersdag van de Zevenrassenclub.

Deze dag was bedoeld om met elkaar, keurmeesters en fokkers, de koers voor de Havanna, Alaska, Marburger Feh, Gouwenaar, Luchs, Parelfeh en Beige te bepalen.

Verschillende leden van onze vereniging waren op deze interessante dag aanwezig. De ontvangst begon al goed met eigen gebakken appeltaart van de gastvrouw en een lekkere kop koffie. Nadat de aanwezigen in zeven verschillende groepjes waren ingedeeld, met in iedere groep 1 of 2 keurmeesters en 2 of 3 fokkers, werden alle zeven rassen door iedere groep voorzien van een beoordeling.

Na een uitgebreide en super verzorgde lunch werden alle rassen, onder leiding van Henri van Weelden, besproken en was er plaats voor een aantal discussies. Om 15.00 uur werd de dag afgesloten met koffie en eigen gebakken cake.

Een ieder kreeg bij vertrek nog een leuke attentie mee, die beschikbaar was gesteld door de Groot Diervoeders. Kortom  een zeer geslaagde dag!

Onder het kopje “foto’s” vindt u een kleine impressie van deze dag.